Skip to content

Firma BCSystems Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Grzybowskiej 43A/84 w Warszawie (00-855) wpisana jest do rejestru przedsiębiorstw prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000307969, NIP 5272579175, Regon 141442332. Rejestr Instytucji Szkoleniowych nr 2.14/00038/2009. Wysokość kapitału zakładowego 297 000,00 PLN.

Kontakt

szkolenia@pierwszapomoc.pl
+48 573 432 112
ul. Grzybowska 43A, 00-855 Warszawa

Nasza siedziba

Zegarki Kolor1

Szkolenia / Kursy Pierwszej Pomocy

Loading

Niezależnie od motywacji do uczestnictwa w którymkolwiek z kursów, uważam że każdy powinien znać zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Nie ważne jest jak często będziemy korzystać z nabytej w tym zakresie wiedzy i umiejętnosci. Ważne, żeby w momencie, w którym taka potrzeba zajdzie wiedzieć jak się zachować i jak pomóc osobie będącej w potrzebie, bez względu na to czy to nasz znajomy, członek rodziny czy zupełnie nieznana nam osoba.

Jesteśmy zwolennikami wprowadzenia nauki udzielania pierwszej pomocy na stałe do programu nauczania szkół podstawowych oraz popieramy ideę zapewnienia powszechnej dostępności defibrylatorów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych kursów. Organizujemy kursy zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Nasze kursy staramy zawsze dostosować do wymagań i preferencji uczestników.

Każdy z uczestników otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu pierwszej pomocy. Nasze kursy i szkolenia realizowane są w małych grupach przez wysokiej klasy specjalistów. Korzystamy z wysokiej jakości sprzętu i pomocy szkoleniowych.


Od czego zacząć?

  1. Przede wszystkim zapoznaj się z dostępnymi kursami (informacje i diagram poniżej).
  2. Wybierz kurs, który Cię interesuje (skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze). Jeśli jesteś przedstawicielem firmy lub organizacji zapraszamy – Kontakt >>>.
  3. Sprawdź terminy [tutaj] i wyślij do nas zgłoszenie e-mailem. Potwierdzając Twoje zgłoszenie udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji. Jeśli interesuje Cię szkolenie indywidualne – skontaktuj się z nami – ustalimy dogodny dla Ciebie termin.
  4. Jeśli chciałbyś odbyć szkolenie w innym terminie skontaktuj się z nami Kontakt >>>.
  5. Jeśli chcesz być na bieżąco z terminami szkoleń i kursów, aktualnościami i wydarzeniami, które organizaujemy zapisz się do naszego Newslettera >>>

 

  Zegarki Kolor1 2h 3h 4h 5h 7h
ikona4              
indywidualny   P
R*
PP
         
4-5  osób     P
PP
       
      P+
R*
     
 5-6 osób          P    
          P+
R
 
 7-10 osób             P
R
10+  warunki ustalane indywidualnie

 

R* – w tym przedziale czasowym wyłącznie dla osób, które ukończyły kurs podstawowy [P].


favicon   [P]  Podstawowy Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

favicon   [P+]  Podstawowy (Plus) Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

favicon  [R*,R] Rozszerzony Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

favicon   [PP] Przypomnij i poćwicz – Pierwsza Pomoc Przedmedycznafavicon   Indywidualny / Specjalistyczny Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

Jeżeli potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji skontaktuj się z nami.

Szybki kontakt >>>

 

Back To Top