Skip to content

Firma BCSystems Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Grzybowskiej 43A/84 w Warszawie (00-855) wpisana jest do rejestru przedsiębiorstw prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000307969, NIP 5272579175, Regon 141442332. Rejestr Instytucji Szkoleniowych nr 2.14/00038/2009. Wysokość kapitału zakładowego 297 000,00 PLN.

Kontakt

szkolenia@pierwszapomoc.pl
+48 573 432 112
ul. Grzybowska 43A, 00-855 Warszawa

Nasza siedziba

Loading

„Każde przedsięwzięcie, które wnosi w życie dziecka uśmiech i zadowolenie jest bezcenne.”

Zobacz całość…

Loading

„Dziękujemy za organizację szkolenia w siedzibie firmy! Wiedza została nam przekazana w bardzo ciekawy i praktyczny sposób. Każdy omawiany temat został poparty praktyką/ćwiczeniami.”

DOSKONAŁA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
na Google
Zobacz wszystkie…
Google

Loading

„Pełne zaangażowanie przez cały czas trwania zajęć, cierpliwość i uwaga w całości skupiona na słuchaczach to największe atuty prowadzącego zajęcia.Umiejętność zapanowania nad dość rozbieganą grupą to dodatkowa zaleta!”

Zobacz całość…

Loading

„Pan Mariusz przekazał nam wiedzę w bardzo przystępny i ciekawy sposób. Prowadzący zbudował wspaniałą atmosferę na szkoleniu – wszyscy uczestnicy byli rozluźnieni i z chęcią wykonywali wszystkie ćwiczenia.”

Zobacz całość…

Loading

„Pan Mariusz był bardzo dobrze przygotowany, prezentował i omawiał cały sprzęt odpowiedni do udzielania pierwszej pomocy, dzieci mogły wszystko przetestować i poćwiczyć.”

Zobacz całość…

Loading

„Serdecznie polecam usługi Pana Mariusza. Cechuje go bowiem rzetelna wiedza, dobra organizacja, a także przyjazne podejście do kursantów. Potrafi przekazać wiedzę i umiejętności, a przy okazji mile wypełnić czas.”

Zobacz całość…

Loading

„Szkolenie obejmowało zagadnienia związane z udzielaniem Pierwszej Pomocy dzieciom i niemowlętom oraz zachowania w sytuacjach niebezpiecznych. Uczestnicy uzyskali wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie zadane pytania.”

Zobacz całość…

Loading

„Uczestnicy szkoleń bardzo wysoko ocenili kompetencje, profesjonalizm oraz zaangażowanie instruktora. W przyjemnej atmosferze każdy mógł ćwiczyć i zadawać pytania bez skrępowania.”

Zobacz całość…
Back To Top