Skip to content

Firma BCSystems Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Grzybowskiej 43A/84 w Warszawie (00-855) wpisana jest do rejestru przedsiębiorstw prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000307969, NIP 5272579175, Regon 141442332. Rejestr Instytucji Szkoleniowych nr 2.14/00038/2009. Wysokość kapitału zakładowego 297 000,00 PLN.

Kontakt

szkolenia@pierwszapomoc.pl
+48 573 432 112
ul. Grzybowska 43A, 00-855 Warszawa

Nasza siedziba

Google opinie

Loading

Brałeś /-łaś udział w naszym szkoleniu? Będziemy niezmiernie wdzięczni, jeśli podzielą się Państwo swoją opinią na temat odbytego szkolenia:

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
google

DOSKONAŁA
14 opinii na
Edyta Zych
Edyta Zych
2024-01-10
Bardzo profesjonalnie przeprowadzony kurs pierwszej pomocy w przypadku dzieci. Pan Mariusz przyjechał do nas do domu i tłumaczył nam jak postępować w niebezpiecznych sytuacjach tj. poparzenia, złamania, wypadek, zaksztuszenie itp. Rozwiał wszelkie nasze wątpliwości nie tylko w kwestii teoretycznej, ale też i praktycznej gdyż bardzo dużo z nami przećwiczył to w czym czuliśmy sie najbardziej niepewnie- zaksztuszenie u małych dzieci. Serdecznie polecam!!!
Anna Ambroziak-Gaj
Anna Ambroziak-Gaj
2023-11-29
Dziękujemy za organizację szkolenia w siedzibie firmy! Wiedza została nam przekazana w bardzo ciekawy i praktyczny sposób. Każdy omawiany temat został poparty praktyką/ćwiczeniami, do tej pory nie miałam okazji wziąć udziału w tak profesjonalnie i ciekawie poprowadzonym szkoleniu z pierwszej pomocy :)
Bartosz Czupajło
Bartosz Czupajło
2023-10-02
Serdecznie polecam skorzystanie z usług szkoleniowych Pana Mariusza Skocza - bardzo kompetentny, otwarty i komunikatywny człowiek. Szkolenie zakresu pierwszej pomocy w naszej firmie w dużej mierze koncentrowało się na praktycznych ćwiczeniach, dzięki czemu cała grupa szkoleniowa była zaangażowana i wyniosła praktyczne umiejętności z kursu. Polecam wszystkim!
Joanna Drozd
Joanna Drozd
2023-09-14
Wraz z grupą znajomych braliśmy udział w szkoleniu z pierwszej pomocy u dzieci prowadzonym przez Mariusza. Świetnie spędzone sobotnie popołudnie! Duża dawka wiedzy i ciekawostek. Możliwość praktycznych ćwiczeń. A do tego Mariusz wykazuje się dużą cierpliwością w stosunku do biegających w trakcie szkolenia dzieci i piesków ;) Polecam serdecznie!
TripyDee
TripyDee
2023-08-19
Jesteśmy zachwyceni. Fachowo, konkretnie i bardzo przystępnie. Szkolenie z Pierwszej Pomocy dla niemowląt i dzieci mieliśmy w domu, co bardzo ułatwiło logistyke. Polecamy
Patrycja Dominik
Patrycja Dominik
2023-08-06
Rewelacja ! W trakcie 2,5 godziny szkolenia Mariusz odpowiedzial na nasze wszystkie pytania i przeszkolil mnie i meza z procedur zachowania sie w krytycznych momentach z dzieckiem - polecamy :)
Szkoła Podstawowa
Szkoła Podstawowa
2023-04-16
Dziękujemy Panu Mariuszowi za przeprowadzone zajęcia dla klasy trzeciej. Podczas spotkania zostały w prosty przekazane wybrane zagadnienia i wiedza, w sposób dopasowany do wieku słuchaczy, podobnie jak przeprowadzone symulacje oraz sytuacje awaryjne. Serdecznie pozdrawiamy.
Ewelina Pajak
Ewelina Pajak
2023-02-02
Szkolenie z I pomocy dla pracowników żłobka godne polecenia!! Termin i miejsce dopasowane do klienta . Prowadzący kompetentny, sympatyczny, z dużym doświadczeniem. Teoria przekazana w sposób wyczerpujący i ciekawy, możliwość przećwiczenia podstaw resuscytacji na fantomie dziecka i noworodka. Polecam :)
Karola Chmist
Karola Chmist
2023-01-30
Bardzo profesjonalne podejście do klienta???? Cały Kurs Pierwszej Pomocy bardzo dokładnie wytłumaczony, część praktyczna również dokładnie pokazana???? Świetny kontakt z młodym człowiekiem ???? Syn bardzo zadowolony ???? Bardzo Polecamy Pana Mariusza ????
Ania Błażejewska
Ania Błażejewska
2023-01-30
Pan Mariusz przeprowadzał zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy, zapoznał dzieci z procedurami zachowania się w sytuacjach niebezpiecznych, wszystko przeprowadzone zostało w sposób profesjonalny, z odpowiednim podejściem i słownictwem dostosowanym do przedszkolaków. Dzieciaki były absolutnie zachwycone, opowiadały rodzicom informacje, których dowiedziały się na zajęciach przez kolejnych kilka dni. Gorąco polecam warsztaty i zajęcia prowadzone przez Pana Mariusza :)
Back To Top