Skip to content

Firma BCSystems Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Grzybowskiej 43A/84 w Warszawie (00-855) wpisana jest do rejestru przedsiębiorstw prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000307969, NIP 5272579175, Regon 141442332. Rejestr Instytucji Szkoleniowych nr 2.14/00038/2009. Wysokość kapitału zakładowego 297 000,00 PLN.

Kontakt

szkolenia@pierwszapomoc.pl
+48 573 432 112
ul. Grzybowska 43A, 00-855 Warszawa

Nasza siedziba

Loading

„Pan Mariusz doskonale sprawdził się w roli trenera przekazując ludziom wiedzę i rozwijając ich umiejętności udzielania pierwszej pomocy. Sposób prowadzenia szkolenia oraz poziom umiejętności trenera pracownicy oceniają bardzo dobrze.”

Zobacz całość…
„Wysoka efektywność zajęć, merytoryczne przygotowanie prowadzącego i fachowo opracowane materiały szkoleniowe miały istotny wpływ na zadowolenie naszych pracowników. Instruktor wykazał się otwartością i gotowością do wyjaśniania problemów i wątpliwości.”

Zobacz całość…
„Jednym z ważnych elementów szkolenia była rzeczowa i konstruktywna prezentacja, obrazująca najważniejsze zagadnienia. Szczególnie istotnym elementem był fakt, iż szkolący położył duży nacisk na część praktyczną.”

Zobacz całość…
„Dla Pana Mariusza”

Zobacz całość…
” Dziękujemy Panie Mariuszu 2B ”

Zobacz całość…
„Każde przedsięwzięcie, które wnosi w życie dziecka uśmiech i zadowolenie jest bezcenne.”

Zobacz całość…
„Dziękujemy za organizację szkolenia w siedzibie firmy! Wiedza została nam przekazana w bardzo ciekawy i praktyczny sposób. Każdy omawiany temat został poparty praktyką/ćwiczeniami.”

DOSKONAŁA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka
na Google
Zobacz wszystkie…
google
„Pan Mariusz w ramach przygotowanego przez siebie punktu „Pierwsza Pomoc” uczył przy wykorzystaniu sprzętu ratowniczego, dzieci i dorosłych zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.”

Zobacz całość…
„Szkolenie zostało przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Trener prezentował wysokie kompetencje zarówno teoretyczne, jak i praktyczne, komunikatywność i zaangażowanie w  sposób przekazywania rozległego zasobu wiedzy.”

Zobacz całość…
„Usługi świadczone przez Pana Mariusza Skocza były na wysokim poziomie, wykonywane rzetelnie oraz z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu.”

Zobacz całość…
„Pełne zaangażowanie przez cały czas trwania zajęć, cierpliwość i uwaga w całości skupiona na słuchaczach to największe atuty prowadzącego zajęcia.Umiejętność zapanowania nad dość rozbieganą grupą to dodatkowa zaleta!”

Zobacz całość…
„Pan Mariusz przekazał nam wiedzę w bardzo przystępny i ciekawy sposób. Prowadzący zbudował wspaniałą atmosferę na szkoleniu – wszyscy uczestnicy byli rozluźnieni i z chęcią wykonywali wszystkie ćwiczenia.”

Zobacz całość…
„Nad zdrowiem uczestników imprezy czuwał ratownik p. Mariusz Skocz wraz ze swoim zespołem. Pomoc medyczna świadczona była profesjonalnie i z należytą starannością. Zwróciliśmy uwagę na dosyć istotne kompetencje podczas eventu sportowego jak: szybka reakcja na niespodziewane sytuacje, wyczucie oraz opanowanie.”

Zobacz całość…
„Pan Mariusz był bardzo dobrze przygotowany, prezentował i omawiał cały sprzęt odpowiedni do udzielania pierwszej pomocy, dzieci mogły wszystko przetestować i poćwiczyć.”

Zobacz całość…
„Instruktor wykazał się wiedzą i doświadczeniem z zakresu pierwszej pomocy. Dużą zaletą szkolenia było prowadzenie go w odniesieniu do realnych sytuacji.”

Zobacz całość…
„Instruktor wykorzystuje wiedzę teoretyczną i praktyczną, a także przedstawia ją w sposób profesjonalny oraz z dużym zaangażowaniem. Bardzo dobrze nawiązuje kontakt z uczestnikami tworząc atmosferę sprzyjającą współpracy w zespole.”

Zobacz całość…
„Pan Mariusz Skocz wykazał się dużym profesjonalizmem, opanowaniem, w sposób skuteczny i zrozumiały przekazał wiedzę pracownikom.”

Zobacz całość…
„Dzięki szerokiemu zakresowi zagadnień teoretycznych oraz urozmaiceniu szkolenia częścią praktyczną, przeprowadzoną na nowoczesnym sprzęcie, uczestnicy szkolenia mogli od razu zweryfikować zdobytą wiedzę i sprawdzić swoje siły podczas pozorowanej sytuacji ratowania życia i zdrowia.”

Zobacz całość…
„Serdecznie polecam usługi Pana Mariusza. Cechuje go bowiem rzetelna wiedza, dobra organizacja, a także przyjazne podejście do kursantów. Potrafi przekazać wiedzę i umiejętności, a przy okazji mile wypełnić czas.”

Zobacz całość…
„Instruktor przekazał wiedzę w sposób jasny, dynamiczny, interesujący i zapadający w pamięć. Biorący udział pracownicy otrzymali wiele cennych wskazówek i rozwiązań. ”

Zobacz całość…
„Interaktywny sposób prowadzenia zajęć pozwolił na utrwalenie najważniejszych zagadnień, które są fundamentem w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia.”

Zobacz całość…
„Pragniemy wyrazić zadowolenie oraz podkreślić profesjonalizm na każdym etapie realizacji szkolenia.”

Zobacz całość…
„Cechowało się atrakcyjną i interesującą formą prezentacji oraz obszerną częścią praktyczną (min. resuscytacja, użycie AED, autostrzykawki EpiPen i in.).”

Zobacz całość…
„Szkolenie obejmowało zagadnienia związane z udzielaniem Pierwszej Pomocy dzieciom i niemowlętom oraz zachowania w sytuacjach niebezpiecznych. Uczestnicy uzyskali wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie zadane pytania.”

Zobacz całość…
„Program szkolenia oraz zajęcia praktyczne z wykorzystaniem fantomów treningowych i AED spełniły wszystkie nasze wymagania.”

Zobacz całość…
„Zajęcia były bardzo dobrze przygotowane, zarówno pod kątem materiałów wizualnych udostępnionych w formie prezentacji, jak też materiałów/urządzeń pomocniczych: fantomy, AED, inne materiały i urządzenia.”

Zobacz całość…
„Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne, sporo ćwiczeń praktycznych, miła atmosfera i świetna organizacja.”

Zobacz całość…
„Szkolenie zostało bardzo dobrze ocenione przez pracowników. Prowadzący profesjonalnie zaprezentował zasady udzielania pierwszej pomocy zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej.”

Zobacz całość…
„Uczestnicy wysoko ocenili szkolenie w badaniu ankietowym, średnia ocen 5,0 w 5-stopniowej skali, doceniając bardzo dobre przygotowanie prowadzącego i ciekawy sposób prowadzenia zajęć.”

Zobacz całość…
„Uczestnicy szkoleń bardzo wysoko ocenili kompetencje, profesjonalizm oraz zaangażowanie instruktora. W przyjemnej atmosferze każdy mógł ćwiczyć i zadawać pytania bez skrępowania.”

Zobacz całość…
„Zdobyta wiedza merytoryczna jak i praktyczna na pewno pomogą kursantom w trudnych sytuacjach, które mogą się przytrafić każdemu z nas w życiu codziennym.”

Zobacz całość…
Back To Top