Skip to content

Firma BCSystems Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Grzybowskiej 43A/84 w Warszawie (00-855) wpisana jest do rejestru przedsiębiorstw prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000307969, NIP 5272579175, Regon 141442332. Rejestr Instytucji Szkoleniowych nr 2.14/00038/2009. Wysokość kapitału zakładowego 297 000,00 PLN.

Kontakt

szkolenia@pierwszapomoc.pl
+48 573 432 112
ul. Grzybowska 43A, 00-855 Warszawa

Nasza siedziba

Defibrylator Oznaczenie

Jak znaleźć defibrylator (AED) ?

Loading

Defibrylator (AED) – urządzenie, które może uratować życie. Technicznie – oddziałuje na mięsień sercowy prądem o odpowiedniej energii, czego efektem jest umożliwienie mu powrotu do normalnej, regularnej pracy.

Defibrylator (AED) – urządzenie, które może uratować życie. Technicznie – oddziałuje na mięsień sercowy prądem o odpowiedniej energii, czego efektem jest umożliwienie mu powrotu do normalnej, regularnej pracy.

Defibrylatory instalowane są zwykle: w centrach handlowych, dworcach, ośrodkach zdrowia, zakładach pracy, w szkołach, na lotniskach, dworcach kolejowych, w hotelach, domach pomocy społecznej, pływalniach i ogólnie w budynkach użyteczności publicznej. Często także znajdziecie je w biurowcach lub nawet na poszczególnych piętrach w konkretnych firmach.

defibrylator oznaczenie
Przykładowe oznaczenie defibrylatora (AED)

Zazwyczaj miejsca, w których znajdują się defibrylatory oznaczone są symbolem AED (przykład powyżej). Jeśli jednak nie jesteście w stanie znaleźć w najbliższej okolicy AED, zawsze możecie skorzystać z wyszukiwarki AED np. mobilnej mapy Panoramy Firm link.

Aby znaleźć najbliższy defibrylator ratujący życie, wystarczy na mapie Panoramy Firm zaznaczyć zakładkę o nazwie „defibrylatory” i kliknąć w zielone serce (POI). Oprócz dokładnego adresu i numeru telefonu, przy każdym opisie podana jest informacja o godzinach, w których dany defibrylator jest dostępny. Inną funkcjonalnością dostępną na mapie Panoramy Firm, która pozwala na jak najszybsze dotarcie do punktu z AED jest możliwość wyznaczenia trasy dotarcia do celu.

defibrylator panorama firm

Mapa defibrylatorów – Panorama Firm

 

 

Back To Top